130041
OMH-ML7-02
Mounting aid
Mounting aid for ML7 and ML8 series, Mounting bracketfa
| Material: | Stainless steel |
| Mass: | approx. 8 g |
| Mounting: | Mounting accessories included |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |