130041
OMH-ML7-02
Mounting aid
Mounting aid for ML7 and ML8 series, Mounting bracketfa
| Material: | Stainless steel |
| Mass: | approx. 8 g |
| Mounting: | Mounting accessories included |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |