130041
OMH-ML7-02
Mounting aid
Mounting aid for ML7 and ML8 series, Mounting bracketfa
| Material: | Stainless steel |
| Mass: | approx. 8 g |
| Mounting: | Mounting accessories included |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |