70100995
OMH-R200-01
Mounting aid
Mounting aid for round steel ø 12 mm or sheet 1.5 mm .. 3 mmfa
| Material: | Aluminum Metal sheet (steel), zinc-plated |
| Screwed connection: | Screws for assembly included |
| Mass: | approx. 60 g |
| Note: | Infinitely adjustable on all axes |
| Series: | R200 series |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |