70100995
OMH-R200-01
Mounting aid
Mounting aid for round steel ø 12 mm or sheet 1.5 mm .. 3 mmfa
| Material: | Aluminum Metal sheet (steel), zinc-plated |
| Screwed connection: | Screws for assembly included |
| Mass: | approx. 60 g |
| Note: | Infinitely adjustable on all axes |
| Series: | R200 series |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |