223279
REF-H18x40
Reflector
Reflector, rectangular 40 mm x 18 mmfa
| Construction type: | rectangular |
| Ambient temperature: | -20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F) |
| Material: | PMMA/ABS |
| Dimensions: | 40 mm x 18 mm x 7 mm |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |