223279
REF-H18x40
Reflector
Reflector, rectangular 40 mm x 18 mmfa
| Construction type: | rectangular |
| Ambient temperature: | -20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F) |
| Material: | PMMA/ABS |
| Dimensions: | 40 mm x 18 mm x 7 mm |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |