020174
DM 25-32-07
Magnet DM 25-32-07
| Ambient temperature: | -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F) |
| Material: | BaFe with steel jacket |
| Dimensions: | Height: 7 mm Diameter: 32 mm |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |