020174
DM 25-32-07
Magnet DM 25-32-07
| Ambient temperature: | -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F) |
| Material: | BaFe with steel jacket |
| Dimensions: | Height: 7 mm Diameter: 32 mm |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |