324917
OMH-LS610-05
Mounting aid
Mounting bracket for optical data coupler and distance measurement devicesfa
| Material: | Zinc plated steel , black |
| Mass: | approx. 900 g |
| Series: | LS610 LS611 VDM100 LS680 , LS682 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |