220010
CBL-PUR-BU-02x034-100M
Cable
Cable, PUR/PVC, 2-wirefa
| Operating voltage: | max. 300 V AC/DC |
| Inductance: | 0.6 mH / km |
| Capacitance: | 82 nF / km |
| Ambient temperature: | cable, fixed: -40 ... 80 °C (-40 ... 176 °F) cable, flexing: -20 ... 80 °C (-4 ... 176 °F) |
| Material: Cable: | PUR |
| Material: Core insolation: | PVC |
| Cable: | extra-fine wire, flexible |
| Material: Sheath diameter: | ∅ 4.8 mm |
| Material: Bending radius: | > 15 x cable diameter, moving > 10 x cable diameter, fixed |
| Material: Color: | blue |
| Material: Number of cores: | 2 |
| Material: Core cross-section: | 0.34 mm2 |
| Material: Conductor construction: | 42 x 0.1 mm ∅ |
| Material: Length: | 100 m |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | HU |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |