082156
OMH-RL39
Mounting aid
Mounting bracket for RL39 series Sensorsfa
| Material: | Metal sheet (steel), zinc-plated |
| Mass: | approx. 85 g |
| Mounting: | Mounting accessories included |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | CN |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |