082156
OMH-RL39
Mounting aid
Mounting bracket for RL39 series Sensorsfa
| Material: | Metal sheet (steel), zinc-plated |
| Mass: | approx. 85 g |
| Mounting: | Mounting accessories included |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | CN |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |