049214
VAZ-T1-FK-PG9 ASi-Zub
Screw adapter
Screw adapter PG9fa
| Ambient temperature: | -25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F) |
| Storage temperature: | -25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F) |
| Degree of protection: | IP67 according to EN 60529 |
| Connection: | AS-Interface flat cable |
| Cable: Cores: | 2 x 0.25 mm2 |
| Cable: Length: | Lead length approx. 200 mm |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | 4050143004065 |
| Weight: | 0.02 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |