049214
VAZ-T1-FK-PG9 ASi-Zub
Screw adapter
Screw adapter PG9fa
| Ambient temperature: | -25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F) |
| Storage temperature: | -25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F) |
| Degree of protection: | IP67 according to EN 60529 |
| Connection: | AS-Interface flat cable |
| Cable: Cores: | 2 x 0.25 mm2 |
| Cable: Length: | Lead length approx. 200 mm |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | 4050143004065 |
| Вес: | 0,02 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |