045001
42312A Kabeld
Female connector
Socket, Straight, 12-pinfa
| Type: | Female connector |
| Number of pins: | 12-pin |
| Construction type: | straight |
| Degree of protection: | IP67 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | 4050143003846 |
| Weight: | 0.05 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |