045001
42312A Kabeld
Female connector
Socket, Straight, 12-pinfa
| Type: | Female connector |
| Number of pins: | 12-pin |
| Construction type: | straight |
| Degree of protection: | IP67 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | 4050143003846 |
| Waga: | 0,05 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |