50144299
BTU 330M-1
BTU 330M-1 - Mounting device
| Contains: | 8x lock washers, 8x M4 x 10 screws, 8x position washers |
| Suitable for: | IL AL illumination, DCR 200i, IPS 200i, IPS 400i |
| Standard designation, metal mounting device: | Diecast aluminum, Steel, galvanized |
| Design of mounting device: | Mounting system |
| Type of fastening, at system: | For 10-16 mm rods |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Adjustable, Turning, 360° |
| Mounting device material: | Metal |
| Customs tariff number: | 39269097 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |