50143459
KSS US-USB2-A-mic-B-V0-018
KSS US-USB2-A-mic-B-V0-018 - Interconnection cable
| Suitable for interface: | USB |
| Type of connection: | USB |
| Connector type: | USB 2.0 Standard-A |
| Type of connection: | USB |
| Connector type: | USB 2.0 Micro-B |
| Sheathing color: | Black |
| Cable design: | Interconnection cable |
| Cable length: | 1,800 mm |
| Suitability for drag chains: | No |
| Net weight: | 40 g |
| Customs tariff number: | 85444290 |
| eCl@ss 8.0: | 27279218 |
| eCl@ss 9.0: | 27060311 |
| ETIM 5.0: | EC001855 |
| ETIM 6.0: | EC001855 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | China |
| EAN: | |
| Weight: | 0.04 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |