50136665
BTX 046M
BTX 046M - Mounting plate
| Contains: | 2x M4 x 30 screw, 1 M4 x 12 screw |
| Suitable for: | 46C series sensors |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Design of mounting device: | Mounting plate |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Mounting device material: | Metal |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | China |
| EAN: | |
| Weight: | 0.06 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |