50135263
AC MA200-KB
AC MA200-KB - Fastening
| Contains: | 2x cable strain relief with bending protection, 2x M6 x 10 screws |
| Suitable for: | MA 2xxi modular connection units |
| Dimension (W x H x L): | 160 mm x 90 mm x 25 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Design of mounting device: | Cable routing |
| Type of fastening, at system: | Screw type |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | hinged, 180° |
| Mounting device material: | Metal, Plastic |
| Customs tariff number: | 84735080 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.27 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |