50132730
AC D30M-CS
AC D30M-CS - Clamp
| Contains: | 2x M36 mounting nut |
| Suitable for: | Sensors with M30 design |
| Design: | Cylindrical |
| Dimension: | 36 mm |
| Standard designation, metal mounting device: | Nickel-plated brass |
| Design of mounting device: | Mounting clamp |
| Type of fastening, at system: | Screw type, Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | insertable, Clampable with limit stop |
| Type of mounting device: | Clampable, With limit stop |
| Mounting device material: | Metal |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.15 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |