50132567
BTU D12M-VKT-90
BTU D12M-VKT-90 - Rod mounting
| Suitable for: | 12 mm rod, Square rod 10 mm |
| Standard designation, metal mounting device: | Diecast aluminum |
| Design of mounting device: | Mounting system |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting, Bore holes 2 x Ø 5.5 mm |
| Type of fastening, at device: | For 12 mm rod, Square rod 10 mm |
| Type of mounting device: | Rigid, Clampable, Turning, 360° |
| Mounting device material: | Metal |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 76090000 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.04 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |