50129149
BTU 346M.6-D12
BTU 346M.6-D12 - Mounting system
| Suitable for: | Reflector (M)TKS 30x50, 46B series sensors, Reflector (M)TKS 40x60, Reflector TKS 50x50, TKS 20x40 reflector |
| Standard designation, stainless steel mounting device: | V2A |
| Standard designation, metal mounting device: | Aluminum |
| Design of mounting device: | Mounting system |
| Type of fastening, at system: | For 12 mm rod, Sheet-metal mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Turning, 360°, Adjustable, Clampable |
| Mounting device material: | Metal, Stainless steel |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.06 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |