50124004
REF 6-S-26x280
REF 6-S-26x280 - Reflector
| Design: | Rectangular |
| Mounting dimension: | 24.5 mm x 278 mm x 9.4 mm |
| Reflective surface: | 22 mm x 276 mm |
| Direction independent: | No |
| Triple reflector size: | 0.3 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA8N |
| Structure, active surface: | Mikrotriple |
| Net weight: | 30 g |
| Type of fastening: | M4 threaded pin |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 70 °C |
| Degree of protection: | IP 67 |
| Customs tariff number: | 39269097 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.04 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |