Article image 43GT-FAS25SL180
Rockwell Automation 43GT-FAS25SL180
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 4.57 m (180 in.)