Article image 43GT-FAS25SL180
Rockwell Automation 43GT-FAS25SL180
43G Glass Fiber Optic Cables
Bajo pedido. Envíenos un correo electrónico para consultar el precio y la disponibilidad.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 4.57 m (180 in.)