Article image 43GT-BCA73SL120
Rockwell Automation 43GT-BCA73SL120
43G Glass Fiber Optic Cables
On Request. Please send us an email to inquire the price and avaliability.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 38.1 x 0.3mm (1.5 x 0.01in), Aluminum (block tips only), 38 x 0.25 mm (1.50 x 0.010 in) Diameter, 3.05 m (120 in.)