Article image 43GT-BCA73SL120
Rockwell Automation 43GT-BCA73SL120
Transmitted Beam Glasfaserlichtleitkabel
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 38.1 x 0.3mm (1.5 x 0.01in), Aluminum (block tips only), 38 x 0.25 mm (1.50 x 0.010 in) Diameter, 3.05 m (120 in.)