Article image 43GR-BAA72ML048
Rockwell Automation 43GR-BAA72ML048
43G Glass Fiber Optic Cables
On Request. Please send us an email to inquire the price and avaliability.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 9.7 x 0.8mm (0.382 x 0.032in) (E-W), Aluminum (block tips only), 9.7 x 0.8 mm (0.382 x 0.320 in) Diameter, 1.22 m (48 in.)