548396
HOLDER-BRACKET-XX00-IDMx61-B-N
Scanner Accessory for AG-XX00
The HOLDER-BRACKET-XX00-IDMx61-B-N comes with an adapter and suitable screws for mounting to the AG-XX00 housing.
| Material: | 1.4301 stainless steel |
| Mass: | 250 g |
| Mounting: | Included in delivery: 2 x M5 screws and mounting adapter Tightening torque: 6 Nm Use the enclosed 3 x M4 screws to tighten the base station to the holder bracket. Refer to the dimension drawing concerning the different lengths of screws. For more information, refer to the VisuNet GXP *-22F* system manual |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | 4050143179244 |
| Weight: | 0.51 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |