324916
OMH-LS610-01
Mounting aid
Mounting bracket for optical data couplerfa
| Material: | black coated aluminum zinc-plated black steel |
| Mass: | approx. 1500 g |
| Series: | LS610 LS611 VDM100 LS680 , LS682 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |