324828
VAZ-HORN-40MM-85DBA-2TONE
Stack light siren element
Stack light siren element, 2 tonesfa
| Signal type: | Continuous tone, pulse tone |
| UL File Number: | E223176 |
| Color: | grey |
| Frequency: | 2.9 kHz |
| Loudness: | 85 dB |
| Rated operating voltage: | 24 V AC/DC |
| Rated operating current: | ≤ 80 mA |
| Inrush current: | 500 mA |
| Ambient temperature: | -30 ... 60 °C (-22 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP66 |
| Connection: | Bayonet system |
| Material: | PC |
| Mass: | 25 g |
| Life span: | min. 5000 hours |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |