210021
VAZ-FK-R-STRIPPER-BLADES
Spare blades for stripping pliers
Spare blades / stripping pliers for AS-Interface flat cablefa
| Material: | Hardened tool steel |
| Mass: | 1.8 g |
| Note: | 2 spare blades |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | 4050143117147 |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |