210021
VAZ-FK-R-STRIPPER-BLADES
Spare blades for stripping pliers
Spare blades / stripping pliers for AS-Interface flat cablefa
| Material: | Hardened tool steel |
| Mass: | 1.8 g |
| Note: | 2 spare blades |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | 4050143117147 |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |