202387
V45-GP
Field-attachable male connector
Field-attachable "Push-Pull" connectorfa
| Connection 1: | Male connector |
| Construction type 1: | straight |
| Ambient temperature: | -40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F) |
| Cable diameter: | 6.5 ... 7.2 mm |
| Degree of protection: | IP67 |
| Connection: | RJ-45 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |