548801
MMS-P-1000
MMS-P-1000 - Muting mounting system
| Series: | MMS |
| Suitable for: | MLD 330, MLD 530 multiple light beam safety devices, COMPACTplus multiple light beam safety devices |
| Type of muting mounting system: | Passive side |
| Dimension: | 1,000 mm |
| Net weight: | 1,700 g |
| Type of reflectors: | TKS 50x50 |
| Mounting: | Mounting on Device Column |
| Number of reflectors: | 2 Piece(s) |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 2.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |