50132453
BTU 320M-D12-RL70
BTU 320M-D12-RL70 - Mounting system
| Contains: | 4x M4 x 6 screws |
| Suitable for: | DCR 200i series stationary 2D-code readers, RL-70/40 illumination |
| Standard designation, metal mounting device: | Steel, galvanized, Aluminum |
| Design of mounting device: | Mounting system |
| Type of fastening, at system: | For 12 mm rod |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Turning, 360°, Adjustable, Clampable |
| Mounting device material: | Metal |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.10 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |