50125455
TKS 40x60.A
TKS 40x60.A - Reflector set
| Contains: | 10x |
| Design: | Rectangular |
| Mounting dimension: | 40.4 mm x 60 mm x 7.2 mm |
| Reflective surface: | 36.8 mm x 55.8 mm |
| Triple reflector size: | 2.3 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA8N |
| Structure, active surface: | Triple |
| Type of fastening: | Screw type, Adhesive |
| Customs tariff number: | 90029000 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.12 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |