50115444
REF 7-A-1000x600
REF 7-A-1000x600 - Reflective tape
| Design: | Rectangular |
| Reflective surface: | 1,000 mm x 600 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Type of fastening: | Self-adhesive |
| Customs tariff number: | 39199080 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.22 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |