50114494
BAT-Charger-4 Desk-EU
BAT-Charger-4 Desk-EU - Charging station
| Supply voltage UB: | 100 ... 240 V, AC |
| Number of battery sockets: | 4 Piece(s) |
| Customs tariff number: | 85044055 |
| eCl@ss 8.0: | 27050690 |
| eCl@ss 9.0: | 27050690 |
| ETIM 5.0: | EC000359 |
| ETIM 6.0: | EC000359 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | USA |
| EAN: | |
| Weight: | 0.71 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |