347082
MLC-PS1800
MLC-PS1800 - Protective screen
| Suitable for: | MLC 500, MLC 300 safety light curtains |
| Protective field height: | 1,800 mm |
| Dimension: | 1,798 mm |
| Protective screen material: | PMMA, clear |
| Customs tariff number: | 39205100 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.13 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |