0063647
MK7850N.82/210/61 AC/DC12-240V
MULTIFUNCTION RELAY
| Function: | Multifunction relay |
| Time range from - to (s - h): | 0,2 - 300 |
| Nominal voltage AC/DC: | + |
| Output contacts: | 2 w |
| Approvals: | UL |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 22,5 mm |
| Type: | MK 7850N/200 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.17 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |