Article image 43GT-MYS10SS072
Rockwell Automation 43GT-MYS10SS072
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)