Article image 43GT-FPS20SL096
Rockwell Automation 43GT-FPS20SL096
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.2mm (0.09in), Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 2.44 m (96 in.)