Article image 43GT-FAS25SL072
Rockwell Automation 43GT-FAS25SL072
43G Glass Fiber Optic Cables
On Request. Please send us an email to inquire the price and avaliability.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)