Article image 43GR-TRC30SL096
Rockwell Automation 43GR-TRC30SL096
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.98mm (0.156in), Combination Brass/Stainless Steel, 4.0 mm (0.156 in) Diameter, Randomized Arrangement, 2.44 m (96 in.)