Article image 43GR-TGB33SL048
Rockwell Automation 43GR-TGB33SL048
43G Glass Fiber Optic Cables
On Request. Please send us an email to inquire the price and avaliability.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046 in), Brass, 4.57 mm (0.180 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)