Article image 43GR-TBB25SL132
Rockwell Automation 43GR-TBB25SL132
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.35 m (132 in.)