Article image 43GR-TAB20SS120
Rockwell Automation 43GR-TAB20SS120
Description
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 2.29mm, Brass, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.05 m (120 in.)